Świadczenia rodzinne

Służymy Państwu profesjonalną pomocą o najwyższej jakości w zakresie składania wniosków, uzyskiwania pieniędzy i rozwiązywania problemów dotyczących niemieckiego zasiłku rodzinnego oraz niemieckich świadczeń rodzinnych. Dodatkowo oferujemy Państwu pomoc przy uzyskaniu zasiłków rodzinnych z Austrii, Szwajcarii, Holandii i Luksemburga.

Specjalizujemy się szczególnie w rozwiązywaniu bardzo trudnych spraw, które opierają się o skomplikowane prawo rodzinne i socjalne.

Naszym celem jest uzyskanie świadczeń pieniężnych dla wszystkich uprawnionych rodziców dzieci mieszkających w Polsce. Naszą misję opieramy o wartości takie jak dobro dziecka i rodziny, a nasz profesjonalizm i zaangażowanie w powierzone zadania są na najwyższym poziomie. Dzięki temu uzyskujemy najwyższe z możliwych kwoty zasiłków rodzinnych przez jak najdłuższy czas. Wszystkie nasze dążenia są ukierunkowane na to, aby dzieci i rodzina były zabezpieczone finansowo.

Jeżeli chcecie Państwo otrzymywać zagraniczne zasiłki rodzinne na dzieci – mieszkające także w Polsce – to u nas jesteście w bezpiecznych rękach. Wystarczy powierzyć nam prowadzenie swoich spraw zagranicą, a my zdobędziemy dla Państwa pieniądze.

 

Osobom pracującym, zarobkującym lub prowadzącym firmę w Niemczech przysługuje świadczenie rodzinne wypłacane z tytułu posiadania dzieci (Kindergeld). Wysokość niemieckich świadczeń rodzinnych jest o wiele wyższa niż stawka zasiłku rodzinnego wypłacanego w Polsce, dlatego rodzicom warto ubiegać się o wypłacenie zasiłku w Niemczech. Co najważniejsze – wystarczy, że dzieci wnioskodawców mieszkają w Polsce.

Poza tradycyjnym zasiłkiem rodzinnym Kindergeld istnieje jeszcze kilka innych świadczeń na dzieci w Niemczech, o które warto się starać. Zasiłkami tymi są min. Kinderzuschlag, Elterngeld oraz Landeserziehungsgeld.

O zasiłki rodzinne mogą ubiegać się także osoby pracujące w innych krajach Unii Europejskiej, a my pomożemy Państwu w ich zdobyciu, jeżeli pracujecie w Austrii (Familienbeihilfe), w Szwajcarii (Familienzulagen), w Holandii (Kinderbijslag) oraz w Luksemburgu (Kindergeld).

Nasi wysoko wykwalifikowani doradcy złożą w Państwa imieniu stosowny wniosek o wypłatę zasiłku, a Państwo będziecie się cieszyć z otrzymanych środków finansowych.

Złożymy dla Was

wniosek na

Kindergeld!

Dzięki nam

świadczenia

rodzinne są

na wyciągnięcie ręki. 

Wystarczy zadzwonić

i przesłać dokumenty !

TEL : 32 233 40 33